Stručný úvod

Prvek šestá (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd, byla založena v roce 2011, je high-tech podnik, který se specializuje v výzkumu a vývoje, výroby, prodeje graphene a technického vývoje aplikací, graphene. Společnost je rozdělena na dvě obchodní jednotky: výroba a prodej graphene prášek a suspenze, organizovaný v šesté elementy (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd a výroba a prodej CVD graphene filmu, organizované v plně vlastněné dceřiné společnosti Wuxi Graphene Film Co (http://www.graphenefilm.com.cn/en/). Instalováno v prosinci 2011 poloprovozním linie, několik kg prášku výrobků za den, vám vyrobíme šestý Element (Changzhou) materiály technologie plné kritéria pro kvalitu výrobků prášek v Changzhou obecní úřad kvalita a technický dozor v srpnu 2013. Plně automatizovaná výrobní linka, schopné produkovat 100 t / r prášku oxid graphene respektive z 50 t / a graphene prášek se vysypal na proudu v listopadu 2013. V září 2014, šestý Element (Changzhou) materiály technologie obdržel certifikaci ISO9001, vydaný TÜV NORD (Německo) a v říjnu 2014 schválení součástí systému převodu akcií národních malých a středních podniků.

Šestý Element (Changzhou) materiály technologie nabízí speciálně navržené graphene prášek a graphene pružinové výrobky pro různé aplikace jako je biomedicína, baterie, úložiště energie, elektronika, kompozity, vyztužené plasty, gumy, lepidla, nátěry a barvy. Ve všech aplikacích ať už pro vojenské nebo civilní účely, šestý Element (Changzhou) materiály technologií graphene typy zvyšuje mechanické, elektrické a tepelné vlastnosti vysoká plochy, silnou přilnavostí a vysokou vodivost.

Výrobní možnosti

Jeho vlastní navrženy, velmi účinné moderní výrobní lince o současné kapacitě 100 t / prášku oxid Graphene respektive z 50 t / Graphene prášky umožňuje The šestý Element (Changzhou) materiály technologie dodávat vynikající produkty.