Princip zahřívání grafenem

Grafenový prášek je rovnoměrně dispergován v organickém rozpouštědle ultrazvukem a za míchání získán roztok grafenu o koncentraci 0,05 mg / ml až 0,5 mg / ml a grafen je rovnoměrně nanesen na organickém filtru nebo vodním systému odsátím a Potom se grafénový film a membrána oddělí mechanickým peelingem, ponořením nebo rozpouštěním organického rozpouštědla za získání grafenového filmu, přidáním elektrody k grafenovému filmu a aplikováním napětí pro vytvoření tepla. Vzhledem k jedinečným dvourozměrným nanostrukturám grafenu, velkému poměru stran a vysokému specifickému povrchu umožňuje výše uvedený proces přípravy vytvářet rovnoměrnou vodivou síť mezi grafenovými deskami (1 ~ 10V), může vytvářet vyšší teplo .

Kde lze použít grafenu?

Mohou nosit fyzikální terapii zařízení, snadné přizpůsobit teplou přikrývku, dekorativní fresky ... ... lidé v konceptu "vysoký" na produkty grafen, je rychle do každodenního života. 20 hodin, West Taihu vědecký a technologický průmyslový park v Wujin Xintiandi Plaza, "grafeny produkt zkušenosti den" aktivity, park více než 10 grafhened podniky přinesly více než 30 druhů civilních produktů.

Noviny na grafenové malování, graphene chytrý náramek byly hlášeny, mnoho čtenářů vyjádřilo silný zájem. Včerejší zkušenosti, scéna plná lidí.

Reportéři na scéně vidí, graphene inteligentní pásy fyzické terapie, graphene inteligentní obleky, a kolena podložky, izolace pohár, vnitřní topení malba, nový polštář a další denní potřeby, předefinovat "teplé výrobky." Mezi nimi může být vytápěna grafenová malba o 3 sekundy, 10 sekund je jasný pocit tepla, 10 metrů čtverečních zimní zimy jen kus grafenových topných malby a více než polovina elektřiny ušetřené klimatizací. Yi Si nové materiály Technology Co, Ltd oficiální řekl, graphene malování pomocí vlastní způsob, podle požadavků spotřebitele, se krajina malování, svatba nebo billboardy, každý v souladu s velikostí ceny 800-2000 juanů.

Umístění displeje graphene domácího polštáře, autosedačky, vnitřní a teplé přikrývky apod. Se používají pro lithiovou baterii pro vytápění, mohou být usb rozhraní pro nabíjení, bezpečné a dobré, snadno se umýt, navržené pro sedavé končetiny znecitlivé, Vytápění, Dlouhodobá jízda a ostatní lidé, design a vývoj. Zapuštěn v teple surovin, z města dvourozměrného uhlíku, je šestým prvkem výrobních podniků v grafenu.

Grafen je nejlehčí a nejtenčí, nejlepší vodivost a tepelná vodivost materiálu, tloušťka pouhých stotisíc tisíc vlasů, síla může dosáhnout 200násobku oceli, vytápění a topení v oblasti zjevných výhod. Město v roce 2011 založit první domácí výzkumnou platformu pro graphene - Jiangnan graphenen Institute, současné shromáždění grafenových materiálů a následné použití 69 podniků, počáteční formování kompletního průmyslového řetězce. V graphene dotykové obrazovce, kabely, super kondenzátory, vybavení opotřebení a další downstream aplikace jsou na přední úrovni. Dalším krokem bude, že město bude volbou grachene 2-3 průmyslových směrů, co nejdříve v downstream high-end aplikací, rozsáhlý trh hledat nové průlomy.

Ve stejný den Xinhua zpravodajská agentura Čína ekonomické informační agentura často vydala "Graphene Innovation and Entrepreneurship Guide (2016)", zdůraznil, že prostřednictvím průmyslových řetězců spolupráce inovací, takže vývoj grafen materiálů a následných aplikací více úzce integrované aplikace.