Kapacitní dotykový Panel také spousta lidí Vítejte!

Jak již bylo zmíněno dříve, rezistivní displej s jeho nízké náklady, dobré reakce charakteristik charakteristik low-end zákazníků miloval. Zda je four-wire odporových nebo pět wire odporových mají zcela izolované pracovní prostředí, perfektní přizpůsobit řadu náročných prostředích. Ale rezistivní displej není bez navracení cla, odporovou dotykovou obrazovkou z operace není kapacitní pohodlí, mnohokrát odporovou dotykovou obrazovkou jsou také vybaveny speciální dotykové pero použít, a někdy někdy potřebují k popisu prstů pro dokončení operace. Ale tento nedostatek se také potřeby některých uživatelů, někteří uživatelé potřebovat pouze používat pero měrného odporu k provozu a více se používá k zobrazení obsahu místo operace, takže dotyková obrazovka je také předmětem mnoha lidí přivítání.

Kapacitní dotykovým panelem s jeho high-definition rozlišení a vysoká propustnost, snadnou obsluhu a hladké rysy také získal chválu většina lidí a sledovat. Dnes kapacitní dotykovým panelem je jedním z nejčastěji používaných dotykové obrazovky, nejběžnější v mnoha veřejných místech je kapacitní dotykové, zde je, že jsme velmi dobře obeznámeni s mobilní telefon tablet světla přenosná zařízení v uživateli kapacitní dotykové Panely.

Kapacitní dotykové princip je tělo jako kondenzátor použít, přes lidské tělo a obrazovku kontakt na odpovídající klepněte na tlačítko událost, oproti odpor obrazovku prostřednictvím tlaku dotýkat způsob, kapacitní displej provoz Většina rychle, v souladu se zvyky uživatele. Kapacitní dotykové používá lidské tělo jako elektroda kondenzátoru. Když je dostatečně velká kapacita mezi vodičem a ITO pracovní plocha s mezivrstvy, proudu tekoucího způsobí selhání kapacitní dotykovým panelem. Rukavice nebo ruční izolace objektů nebude reagovat, když se dotkl, důvodem je, že zvýšení izolace média.

Infračervené dotykové obrazovky je určen naměřenou infračervené a vypínat k určení pozice touch a dotykové obrazovky používané v materiálu průhlednou přepážkou nemá nic společného (někteří nepoužívají žádné přepážka). Proto použití dobré propustnosti světla ozvučnice a být anti-reflexní ošetření, můžete získat dobrou vizuální efekt. Infračerveným emisní trubice volume limit, je však možné zahájit s vysokou hustotou infračervené, takže toto rozlišení dotykové obrazovky není vysoká.

Povrchová akustická vlna technologie je velmi stabilní a povrchové akustické vlny dotykové obrazovky řadič měření útlumu času na časové ose pro výpočet umístění dotek umístit, takže jeho přesnost je velmi vysoká. Povrchová akustická vlna dotyková obrazovka má také třetí osu (osa z), to znamená tlak osy - výpočtem útlum útlum přijímaného signálu může být velikost uživatel dotykový velikost obrazovky, až 25 úrovní lze rozdělit. Větší moc, útlum signálu přijímaného signálu je širší a hlubší, ve všech dotykovou obrazovku, pouze povrchovou akustickou vlnou dotyková obrazovka s vnímáním dotykový tlak výkon.