Trendy na trhu kapacitní dotykový Panel obrazovky

Kapacitní dotykové na trhu nyní lze rozdělit do dvou kategorií základní dotykový. "Kapacitní dotykový Panel" a "přímý dotyk povrchu displeje".

Notebook touchpad je "fuzzy touch" primární zástupce jeho senzory jsou většinou dvojitá projekce kondenzátor, Synaptics, Alpy a ELAN prošpikovaný na trhu.

Naproti tomu "přímým dotykem na povrchu displeje" technologie a trh je mnohem složitější, jak je známo, že mají šest základních dotykovou technologii, asi 20 druhů typu touch; dotek modul výrobci jsou také globální existují více než 150.

2011-2018 kapacitní dotykovým panelem tržní situace graf ukazuje, že v roce 2007 se počet touchpad 3,08 milionu, příjmy z 1,3 miliardy dolarů...

Trend vývoje dotyková technologie

2008-2017 kapacitní dotykovým panelem trh technologie aplikace graf ukazuje že kapacitní dotykové obrazovky projekce je proudu kapacitní dotykové technologie trh.

S iPhone, iPad a další produkty, které používají popularita technologie touch kondenzátor (P-Cap) projekce, projekční kapacitní dotykové technologie se stala srdce miliard uživatelů touch zkušenosti standardy: synchronizace point to Multi-Point touch Řízení, velmi lehký dotek, hladké designem, vynikající optický výkon a největší pozornost na dokonalý uživatelský zážitek.

Výhody a omezení Projektivní kapacitní technologií

Podpora pro neomezené multi-touch, velmi lehký dotek (nulový tlak), k podpoře "bez hranic" průmyslový design, vysoké optické obrazovky zobrazení kvality (index lomu odpovídající ITO), velmi odolný (dotykový regulátor je velmi dobré ochrany), bez dopadu skartace nebo kontaminantů, tato série zjevné technické výhody tak, že téměř všechny spotřební zařízení, včetně mobilních telefonů, tabletů, superbooks jsou nebo budou tuto technologii touch.

Kapacitní Touch Panel Netřeba, o vývoji trhu, projekční kapacitní dotykové technologie se stala touch průmysl "vládci".

Kapacitní Touch Panel kromě spotřební zařízení, jeho použití na vertikální trhu je také dynamický vývoj trend, zejména lékařské trhu herní trh, informace dotaz. Na trhu poptávka po zařízení MTBF (průměrná selhání intervalu), vícedotykové ovládání a touch potřebám herní trh pro své multi-touch zařízení, nulová hranice konstrukční požadavky; Kapacitní dotykové informace dotaz trhu zařízení MTBF (časový Interval průměrných selhání) poptávky po těchto trhů musí přepnout na dotykové zařízení projekční technologie.

Kapacitní Touch Panel na současné tržní průměr technické úrovně, projekce kondenzátoru v těchto trhů pouze omezení je: Jakmile velikost obrazovky je větší než Tablet PC, náklady na zařízení zobrazí explozivní růst, velikost trhu velkých řadič a výkon je stále nestabilní výkon.