Kapacitní dotykový panel, vyberete si správně?

Nyní rychlý vývoj internetu, technologie stále více a více vyvinuté, a dotýkat se obrazovky také sledovat trend časy nastoupil čest trůnu. Nyní žijeme v řadě velkých a malých displejů, obrazovky mobilních telefonů, nákupních center v navigačním systému, banky pro podnikání na obrazovce, stejně jako provoz obrazovky továrny a nákupních center ve velkých i malých mobilních zařízeních zábavu Vybavení a tak dále, mluvit o životě se setkáme s obrazovkou toho roku, co se bojím, že to nemůže skončit, a dotykový displej jako celkový král obrazovky, různé elektronické zařízení tvrdé, jak bychom měli vybrat?

Výhody kapacitního dotykového panelu:

(1) Kapacitní dotykový panel se musí dotýkat pouze bez potřeby generovat signální tlak.

(2) Kapacitní dotykový panel ve výrobě pouze jednou nebo bez nutnosti opravy a odporový typ vyžaduje pravidelnou korekci.

(3) Kapacitní životnost dotykového panelu bude delší, protože součásti kapacitního dotykového panelu bez jakéhokoli pohybu. Na odporové dotykové obrazovce musí horní film ITO být dostatečně tenký, aby byl pružný, aby se mohl ohýbat dolů k základnímu filmu ITO.

(4) Kapacitní technologie je lepší než technologie odolnosti při ztrátě světla a spotřebě energie systému.

(5) odolnost proti opotřebení kapacitní technologie, dlouhá životnost, uživatel používá nízké náklady na údržbu, takže celkové provozní náklady výrobce mohou být dále sníženy

Kapacitní dotykový panel byl aplikován na nejrůznější zařízení, umístění jedné stopy / analogové myši dvojklikem je jeho základní funkce a multi-prst gesto operace rozpoznávání a použití současných trhových horkých míst. V přenosných aplikacích může uživatel používat zařízení pouze v jedné ruce a používat pouze druhou ruku, takže je obzvláště důležité identifikovat gesta, jako je popadnutí, překlady, roztahování, komprese, otáčení a otočení více prstů