Dr.Qu, předseda šestého prvek (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd, připojil k programu blížící se vědy – tajemné černé zlato

Graphene se nazývá černé zlato pro své tajemné vlastnosti, například vysokou vodivost, výborné mechanické vlastnosti, nízká hustota.

Grafen má také vysokou nepropustnost, jen protony mohou proniknout skrz vrstvy. Lidé platí grafenu v maskách proti smogu, čištění membrán, film odsolování mořské vody a antikorozní barvy. Od 3. ledna 2015 první větrné energie věž potažené graphene antikorozní systém vyvinutý šestý Element (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd je nainstalován v oblasti moře Rudong. Antikorozní nátěr s šestý Element SE1132 je milníkem v mořské těžké antikorozní ochranu. S jen 1% SE1132 v Čítance formulace bylo dosaženo více než 3000 hodin v solné mlze testu 3 x víc než my standardní. Předseda The šestého prvku připojil k programu z blížící se vědy – tajemné černé zlato které vysílány v 22 září 2016 v CCTV kanál 2.

Těžká protikorozní systém založený na grafenu, uvedené v programu byl vyvinut společností The šestý Element (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd Jiangsu Daosen společnost. Film ukazující graphene výrobní proces pomocí CVD metody byl zastřelen na grafenu Film Co., Ltd se nachází v Wuxi, dceřiná společnost The šestý Element (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd. Graphene Film Co., Ltd. je přední společností v oblasti graphene transparentní vodivé filmu v Číně.

Odkaz na video: http://tv.cctv.com/2016/09/22/VIDEiYA3W5DtKQMtGon2OTIk160922.shtml