Kapacitní dotykový panel G + G je výhodou toho, co

Dotykový displej používáme každý den, ale mnoho lidí ani neví, jak se dotýká obrazovka. Nyní obvykle používáme kapacitní dotykový panel a tento typ dotykové obrazovky je obvykle vyroben z tvrzeného skla, čidla skla, PC materiálů, plastů a dalších součástí. Nejčastěji se dělí na skupiny G + G, G + F + F, P + G a další typy.

1.G + G kapacitní dotykový panel. G + G Kapacitivní dotykový panel je vyroben z materiálu z tvrzeného skla + skleněného skla GLASS, jeho strukturální čidlo skla + tvrzené sklo pokrývá dvě části, hlavním rysem je tvrdé opotřebení, odolnost proti korozi, vysoká propustnost světla, vysoká spolehlivost.

2.G + F + F Kapacitní dotykový panel. G + F + F Kapacitní dotykový panel je povrch skla + film FILM materiál vyrobený z dotykové obrazovky z hlavní konstrukce je z tvrzeného skla + film FILM materiál dvě části, hlavní rys je cenová koncese, síto je tenké , vhodné pro skupinu nízkopodnikových zákazníků.

3.P + G kapacitní dotykový panel. P + G kapacitní dotykový panel je povrch skleněného + PC materiálu dotyková obrazovka, hlavní konstrukcí je sklo čidla + PET + PC materiál skleněná podlahová kompozice, hlavní rysy nízkých nákladů, jednoduchý proces.

G + G je vyroben z povrchu tvrzeného skla + skleněného materiálu GLASS, jeho konstrukční čidlo skla + tvrzené sklo pokrývá dvě části, hlavním znakem je tvrdé opotřebení, odolnost proti korozi, vysoká propustnost světla, hladké ovládání, vysoká spolehlivost. A G + G s dobrou trvanlivostí a hladkým provozem se cítí slavný, je kapacitní dotykový panel v lepší a více využívaný v tabletách mobilních telefonů, inteligentním domácím zařízením, průmyslové kontrole, automobilovém GPS a dalších zařízeních a G + G kondenzátoru Type touch obrazovka s dotykovým displejem / displejem / tvrzeným sklem plně vyhoví způsobu, jak dát lepší zrak, deset dotykových funkcí je také velmi populární.

G + G Kapacitní dotykový panel, jaké kanály?

Zaměřuji se na dotykový displej společnosti a prodej a používání dotykové obrazovky na prodej. Hlavní prodeje jsou: Kapacitní dotykový panel G + G, Kapacitní dotykový panel G + F + F, Kapacitní dotykový panel P + G a tak dále. Uživatelé mohou být mobilní telefony, tablety, notebooky, inteligentní domácí, průmyslové, automobilové GPS a další zařízení.