GF1 - nová inteligentní hlídání zdraví s dotykovou obrazovkou CVD Graphene

Společnost Wuxi Graphene Film , která je 100% dceřinou společností Sixth Elements Materials , představila na čínském trhu nový produkt s grafemem: GF1 Graphene Watch. Jedná se o inteligentní zdravotní hodinky s CVD grafenovým filmem, který působí jako vodivý prvek pro dotykovou obrazovku (jako náhrada za běžně používané ITO).


Společnost nám laskavě poslala jeden z těchto nových hodinek, aby vyzkoušel. Tak děkuji! a zde jsou naše dojmy: Především je to atraktivní hodinky s futuristickým designem a kvalitními pocity. Displej je 1,3 "jednobarevný bílý OLED s rozlišením 128x64. Hodinky přicházejí s doprovodnou aplikací a zahrnují funkce jako pulsní a pulzní sledování, krokový metr, sledování kvality spánku a další.

Hodiny s rozšířenou grafikou jsou již v Číně odeslány prostřednictvím společnosti JD a prodávají za 489 USD, což je zhruba 75 USD.

Celkově jsme cítili, že hodinky fungují dobře, reagovaly rychle a byly příjemné. Je skvělé vidět jeden z prvních komerčních aplikací CVD grafenu! Těšíme se na další z nich.


Pokud má někdo zájem o koupi těchto hodin a testování dotykové obrazovky graphene, kontaktujte nás .


1.jpg