Graphene přišel na vaší straně

Grafen jako král nových materiálů, osvěžující lidské chápání hmotného světa, je to každá aplikace výrobků se vztahují na náš budoucí život. "To je čínský graphene průmyslu Aliance režisér, čínské akademie věd, Shanxi Ústav chemie uhlí, náměstek výzkumník Dr. Chen Chengmeng hodnocení graphene.

Jak grafen ovlivní naše životy? Podívejme se.

Oblečení

Chytré oblečení

Velmi lehké běžecké boty

Od loňského roku začal pást v hrozny zkazit textilního průmyslu. Podle čínské akademie věd, Shanxi ústav uhlí chemické výzkumník Li Xiaoming Úvod grafenu v teplé sametové je vyrobena z biomasy graphene rovnoměrně rozptýlené v polyesterové prázdné plátky pro výrobu směsi spřádání, jeho vynikající výkon, velmi vhodný pro výrobu inteligentních opotřebení výrobků. Například Plnicí materiál použitý v přikrývky, spací pytle, bundy, polštáře, polštáře, šály a jiné textilie, s tenkou, jemný dotek, měkké, dobrá izolace, světlo, antibakteriální antibakteriální, anti-statické a další vynikající funkce.

Jako brzký vstup do oblasti graphene textilní podniky, Jinan Shengquan skupiny vytvořit tělesné teploty daleko infračervené, zlepšit mikrocirkulaci, trvalý antibakteriální, tepelná ochrana, anti-ultrafialové, antistatické a další Multi-funkční zahřát vlákno, teplé Kašmír, teplý v díře tři nové řady nových materiálů, více než 100 terminál nové produkty.

Domácí technologických společností pomocí tepelné vodivosti porcelánu, stability a supravodivosti, funkce ohřevu jako funkční oblečení řezat do úst, přes 5 volt bezpečné napětí a mobilní telefon APP pro oblečení, topení. Například Shenzhen Yiwang technologií graphene inteligentní opotřebení výrobků na 3 sekundy rychlého tepla, vydání daleko infračervené vlnové délky s tělem poblíž život daleko infračervené světelné vlny a hrát na odstranění únavy, zmírnění bolesti fyzikální terapie.

Čínské akademie věd, Shanxi uhlí chemický výzkumný ústav Kong Qingjiang poukázal na to, že tuto zimu pro venkovní provoz, venkovní inspektoři, seniory, zvláštní typy práce, speciální zbraně, je nepochybně velmi dobrá péče a ochrany. Podobně lidé v zimě již nosí tlusté oblečení. Například v 2017 CCTV Jarní Festival Gala, Harbin pobočka části aktérů bude oblečení graphene změněn, jak v teple a nebude mít vliv krásné.