Graphene Come na vaší straně

Grafen jako král nových materiálů, osvěžující lidské chápání hmotného světa, je to každá aplikace výrobků se vztahují na náš budoucí život. "To je čínský graphene průmyslu Aliance režisér, čínské akademie věd, Shanxi Ústav chemie uhlí, náměstek výzkumník Dr. Chen Chengmeng hodnocení graphene.

Jak grafen ovlivní naše životy? Podívejme se.

Rychlé nabití Nabíjení poklad

Kvalitní sportovní vybavení

Lehké fotografické vybavení

Vzhledem k tomu, skladování energie je hlavní využití grafenu, použití graphene baterie není omezena na elektrických vozidel a jsme obeznámeni s pokladem obvinění. Je tu 15 minut rychlé nabití "King King" neplatí Po, nabíjení rychlost je 20 krát běžné nabíjení poklad. Mnoho lidí v průmyslu věří, že grafen baterie v odvětví mobilních telefonů bude hrát významnou roli v budoucnosti, se očekává, že stát se proudu baterie do mobilu, a vytvořit opravdu rychle rychle éry.

Pomocí jeho lehké a pevné rysy, graphene se také používá k udělat kvalitní sportovní vybavení jako jsou popisovače raketa tenis a badminton raketa periferní materiály, golfové hole, přilby, sáňky, atd., nejen pro zvýšení trvanlivosti sportovního vybavení, Mechanická pevnost výrobku můžete také výrazně snížit svou váhu, takže sportovní zařízení, lehčí a výkonnější a zvýšení pohodlí sportovce.

Kromě toho graphene může také poskytnout dobrý základní materiál pro fotografické kamery zařízení. Od samotné kamery z hlediska konstrukce, plast použití graphene zesílené upraven jako surovina, fotoaparát shell, shell objektiv pro efektivní odlehčený design. Materiál graphene nejenže má vynikající pevnost, ale také má vysokou vodivost, takže formování shell případ nebo objektiv fotoaparátu může mít také Elektromagnetické stínění vlastnosti. Z podpůrných zařízení graphene upraven polymerní materiál vyrobený ze tři legged držák než aktuálně používaný karbonový stativ, ale i úbytek hmotnosti 20 %, což činí lidi ven k pohodlnější.