Graphene Killer Application - Graphene Polarizer

Co je to polarizátor?

Polaroid film je plný název polarizátoru, zobrazování z tekutých krystalů se musí spoléhat na polarizované světlo. Všechny tekuté krystaly mají dva polarizátory před a po blízkosti skla z tekutých krystalů, aby vytvořily celkovou tloušťku asi 1 mm tekutého krystalu.

Polarizátor bude světlo do lineárně polarizovaného světla a poté po vychýlení molekul kapalných krystalů a barevných filtrů bude LCD panel představovat celou řadu obrazů.

Struktura polarizátoru

Základní struktura polarizátoru zahrnuje nejčastěji střední PVA, dva TAC, PSA film, uvolňující fólii a ochranný film.

Polaroidní složení materiálů a funkcí

Technologie polarizátoru potřebuje

Měkký, štíhlý

Antistatická

Odolný proti vlhkosti

Filtr modré světlo

Neobyčejné fyzikální vlastnosti grafenu a technické požadavky perfektní kombinace polarizátoru!

Vlastnosti graphenu

Nejlepší teplo

Tepelná vodivost 5300W / mk, vyšší než uhlíkové nanotrubice a diamanty;

Vodivost nejlepší

Nejmenší odpuzující materiál na světě, pouze 10-8Ω.m; mobilita elektronů při pokojové teplotě až 5000 cm2 / Vs, více než křemíkové a uhlíkové trubice;

Nejlehčí nejtenčí, průhledná

Téměř zcela transparentní, absorbuje pouze 2,3% světla;

Super tvrdý

Tvrdý než diamant, síla je 300 krát větší než u oceli.

| Když je grafen kombinován s polarizátorem

Polarizátor přidán grafénový film nebo vrstva grafenu k nahrazení fólie může být vyrobena z velmi tenkého polarizátoru grafinu, roubovaného na obou stranách polarizátoru, vysoce odolného antistatického polarizátoru, ultra-tenkého polarizátoru s vysokou pevností.

Hlavní technické upozornění

Graphene polarizátor zajišťuje stupeň polarizace pod předpokladem lepší propustnosti kyslíku k vodě, aby bylo dosaženo lepšího povětrnostního vlivu.

Jeho jedinečné antistatické vlastnosti, vysoká míra absorpce modrého světla, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, aby vyhověly budoucím LCD panelům, prodloužily očekávanou životnost, funkce ochrany před vlivy a výkonnostním trendům a přísnějšímu využití životního prostředí.