Graphene deska katalyzátor

Omezení graphene

1, vysoké náklady, nejvyšší cena dosáhla 5000 juanů/gram, v průmyslu, "černé zlato," řekl, což je důvod, proč hráči technologií graphene jsou v podstatě Samsung, IBM, Intel a další důležité důvody pro obry.

technologie 2, graphene existují omezení, růst vyžaduje přísné podmínky.

3, nemůže dosáhnout rozsáhlé aplikace.

Velikost trhu graphene

Podle Číny graphene průmyslu Aliance očekává, současné globální roční kapacita graphene dosáhl 100 tun, v příštích pěti letech na deset let dosáhne úrovně mno. Do roku 2020 bude velikost globálního trhu graphene přesahují 100 miliard jüanů, z které bude Čína podílela na 50 % až 80 %, Čína v odvětví globální graphene hrát přední a hlavní roli.

Graphene humbuk cesta

Graphene spekulace je charakterizována dlouhý cyklus, koncept více technické objevy více snadno vyhledávané. Jako kdysi tranzistory graphene graphene odsolování, graphene baterie, byly za příznivé finanční prostředky.

Čas od času již v roce 2011, kapitálový trh vyvolala velké nadšení pro graphene. (2 000532) kvůli držení graphene společnosti na trhu respektovány, stouply o více než 30 % více než šest měsíců, za 2 roky na trh vyrazili nové kolo podílů akcií spekulace, to bláznivější, jeden a půl měsíce cena akcií téměř zdvojnásobil.

Období, byla pozastavena koncept graphene, zmizel. Ale v roce 2016, graphene a pak do masa a brambor, pojistka je zakladatelem Huawei Ren Zhengfei vzácné zmínka v rozhovoru graphene, opražíme okamžitě jako velký bratr výrobního odvětví předat signál investic.

Pro vklad v grafenu, kromě odvětví technologií průlomy a jiné dobré, nové materiály nebo graphene téma fóra a setkání, atd., je také podnět k desku, která v prosazování graphene desky v časem prověřené.