Graphene nastaví tisíce zvířat v jednom

U nových energetických vozidel, baterie "nabít pomalé, běží nedaleko" kritiku, nebyl schopen otevřít srdce spotřebitelů zamotaný jho. V současné době je nový výrobek v oblasti baterií s elektrickými vozidly umístěn v olověných bateriích a v tradičním stádiu vývoje lithiové baterie. 8. července naše společnost konala nový produkt konference lithium-iontové baterie graphene, která ukazuje, že první produkty na bázi lithium-iontové baterie na bázi grafinu na světě - "King", očekává první průlom v technologii nových energetických baterií.

Graphene nastavil tisíce zvířat v odhodlání na nejlepší vodivý materiál

Grafen je rovinný dvourozměrný materiál šestihranné plástové mřížky složené z jednovrstvých atomů uhlíku. Má vynikající tepelnou vodivost, mechanické vlastnosti, vysokou pohyblivost elektronů, vysoký specifický povrch a kvantový Hallův efekt. Je nejlepším vodivým materiálem. Grafenová lithium-iontová baterie, použití iontů lithia v grafenovém povrchu a elektroda mezi rychlou hmotou charakteristiky pohybu raketoplánu vyvinula novou energetickou baterii. A "král" je použití těchto funkcí splnit podmínky na 5 ℃, 15 minut k dosažení rychlého nabití a vybíjení, a může pracovat v -30 ~ 80 ℃ prostředí, životnost cyklu až asi 3500 krát. V terénním testu "král krále" nabití s 15 minut, je běžné nabíjení produkty 1/24.

Grafen Vzhledem k tomu, že vláda silně rozvíjí lithium-iontovou baterii petrolenu, máme jedinečné vrozené podmínky. Grafit jako suroviny pro výrobu grafitu, bohaté na energii v naší zemi, nízké ceny. Graphene Ačkoli my a zbytek světa se nacházíme v oblasti startovní čáry, díky výhodám prvního patra vody a neustálému prohlubování budoucího výzkumu věříme, že dobou rychlé nabíjení graphenu je Nedaleko, a teď se můžete těšit na tento "materiál" přinese jaké překvapení.