Shangdong Hengyu Tvorba pneumatik Graphene

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Šestý prvek nedávno představil veřejnosti svou pneumatiku "Horizon HD" na akci GraphChina 2016 v Lidové republice

Graphene uvedl, že snižuje opotřebení o 25%

Technologie Shangdong Hengyu se stala nejnovějším výrobcem pneumatik, který oznámil, že vyrábí pneumatiky na základě grapefónu, který získal Nobelovu cenu. Mezi další firmy, které používají grafen v pneumatikách, patří cyklista Vitorria a rychle rostoucí čínský výrobce Sentury Tire .

Podle společnosti dodávající společnosti Hengyu s technologií Graphene (Šestý materiál pro materiály) Shangdong Hengyu vyvinul "formulace pneumatik", o kterých se společnosti domnívají, že má pozitivní vliv grafenu na výkonnost pneumatik.

Hengyu a Sixth Element uvádějí, že dodávají "velmi malé množství" grafénu SE2430 ze šestých prvků pro přípravu směsi pneumatik. V důsledku toho byla míra opotřebení údajně snížena o "více než 25%". Současně se tvrdí, že síla trhlin byla "více než zdvojnásobena".

Šestý prvek nedávno představil výslednou pneumatiku "Horizon HD" veřejnosti na akci GraphChina 2016 v Lidové republice.

Takže jak blízko je tento produkt k sériové výrobě? Podle on-line zpravodajských zdrojů se testování silničního provozu blíží dokončení a uvedení na trh zesíleného graphenu bude zahájeno na této straně Vánoc 2016.

Šestý prvek zřizuje evropskou kancelář

Šestý element materiálové technologie, se sídlem v Changzhou, Čína, je výrobcem grafenových vloček, oxidů graphenu a příbuzných materiálů. Ty se používají v řadě aplikací včetně: základních nátěrů a antikorozních nátěrů, syntetických fólií a baterií. V současné době se však soustředí na "povlaky, polymery (plasty, kompozity, vlákna), gumu a baterie", a když říkáte, že to samozřejmě obsahuje - pneumatiky.

Společnost v poslední době otevřela obchodní zastoupení v Evropě a jmenovala Bernharda Münzinga bývalého ředitele společnosti BASF a Gelita za obchodní ředitele. Cílem nové evropské kanceláře Šestého prvku je rozvíjet obchodní vztahy a samozřejmě také prodej s klíčovými inovátory v oblasti Středního Velikonoce a Afriky v Evropě. Evropská kancelář je považována za první krok k vytvoření celosvětové prodejní a distribuční sítě, o kterou se společnost snaží v příštích několika letech dosáhnout.

Podle Graphene-Info.com, šestý prvek (T6E) v současné době vyrábí 100 tun za rok grafénových vloček a oxidů v závodě v Chengzhou v Číně. To je v návaznosti na nové pilotní zařízení s přidáním 110 t / rok grafénového oxidu a 55 t / rok graphenu v podniku Changzhou. Tato rostlina je popsána jako "nejmodernější a vysoce automatizovaná".

Šestý prvek navíc uvádí, že pracuje na druhém výrobním závodě, který bude mít 250 t / rok grafitového oxidu a 125 tun za rok grafénových vloček. Výstavba tohoto místa již probíhá s druhou výrobní linkou, která přináší celkovou kapacitu až 250 tun za rok grafenového oxidu 125 t / rok grafenu, který se v srpnu 2016 objeví online.