Ministerstvo průmyslu a obchodu plánuje podporovat inovační centrum Graphene

Nedávno s cílem podporovat uplatňování Ministerstvo průmyslu a informačních technologií, rozvoje a reformní Komise, Ministerstvo vědy a technologie na urychlení vývoje vývoj graphene průmyslu, počet názory kultivovat růst průmyslu graphene, urychlit ve velkém měřítku produkci graphene materiály a průmyslových aplikací, The Bureau surovin a průmyslu organizoval sympózium o rozvoji průmyslu grafenu v Pekingu.

Peking hospodářské a informace Komise, provincii Heilongjiang průmyslové a informací technologií výboru, Jiangsu provincie hospodářské a Information Technology Committee, Ningbo hospodářské a informací technologií Komise, Šen-čen Hospodářská a informací technologií Komise, Qingdao Hi-Tech průmyslová Rozvojová zóna, Wuxi Huishan High-tech business centrum služeb, graphene průmysl technologie inovace strategické aliance a dalších jednotek účastníků. Ministerstvo průmyslu a oddělení informačních technologií, surovin, náměstek inspektor Lu Guixin, Ministerstvo průmyslu a plánování divizi informačních technologií se dostavilo.

Účastníci vyměňují názory na vývoj materiálů grafenu v tomto regionu, rozvoj jednotka graphene materiály, ve velkém měřítku výrobu a průmyslové aplikace, analyzovat hlavní problémy, kterým čelí rozvoj graphene průmysl a podrobnějších konstrukce a ochrana duševního vlastnictví průmyslu graphene, standardní, podél Terminálovou aplikaci budovat a zlepšovat průmyslového řetězce na podporu první série graphene výrobků demonstrace a jiné horké a složité problémy na základě stručné industrializace graphene 2016-2017 k podpoře zaměření, že navrhovaná opatření na podporu rozvoje průmyslu. Sympozium jednali také o poslání a umístění provozních funkcí navržených graphene inovační centrum.

Se zavedením příznivější politiky a podpory souvisejících technologií graphene průmysl bude hrát důležitou roli v budoucím rozvoji Číny. Otevře se graphene industrializace opony, předpokládá se, že grafen bude vodivé přídatné látky, materiály odvod tepla, transparentní vodivé fólie a jiných oblastech první získat průmyslové aplikace.