Šestý prvek plány financování 1 miliardy juanů vybudovat Graphene systém

Šestý prvek materiály technology co, Ltd, byla založena v roce 2011, je high-tech podnik, který se specializuje v oblasti výzkumu a vývoje výroby a prodeje graphene prášku a technickým vývojem graphene aplikací. v říjnu 2014, korporace byla schválena v systému převodu podílu národních SME Co., Ltd.

Šestý prvek je první veřejná společnost, jejíž hlavní podnikatelskou činností je graphene v Číně a také jediná společnost s výrobní kapacitou graphene prášku a CVD graphene filmu. Teď to má zcela vlastněná dceřiná společnost Wuxi graphene film technology co, Ltd, která se zaměřují na produkci filmu graphene CVD. Šestý prvek a graphene technologie mají více než 50 let výzkumu a vývoje lidí a více než 100 graphene související s patenty, včetně 34 patenty jsou udělovány. Ve stejné době jsme si najali odborníka mezinárodně uznávaný graphene Rodney S. Ruoff jako hlavní odborný poradce.

V roce 2015, výnosy z prodeje šestého prvek je 23 milionů juanů, 637 % v loňském roce nárůst, očekává se, že dosáhnout více než 300 % růst v roce 2016 na tomto základě. Šestý prvek vyvinula zinek allyl těžké antikorozní nátěry s Dow Chemical, a solné mlze času antikorozivní nátěry mohou dosáhnout více než 3000 h, daleko za tradiční antikorozivní nátěry (národní standardní solné mlze je 600 h). V současné době těžké antikorozní nástřiky byl široce používán v pobřežní větrné energie a oceaneering. Ve stejné době produkty společnosti graphene byly také použity PA6, PET, gumy, EPS a jiných oblastech vysoké polymery.

Společnost bude mít šestý prvek jako platforma k vybudování graphene průmyslu řetězec: vyberte dominantní podniky v různých oblastech, spolupracovat společně vytvořit graphene ekosystému. S výjimkou Wuxi graphene film technology co., Ltd společnost investovala také pět společností, které hlavní v graphene gumy, tepelně vodivé graphene film, graphene antikorozní nátěr a tak dále. V roce 2020 objem prodejů se očekává přesáhnout 1 miliardy juanů. S cílem spolupracovat s firmou vytvořit strategický plán pro rozvoj ekosystému graphene, společnost plánuje financovat -1 50 milionů miliard juanů nedávno pro vývoj nových výrobků a prosazováním graphene produktů.