Šestý prvek otevře Evropského úřadu, můžeme si promluvit s jeho novým obchodním ředitelem

Šestý Element materiály technologie je Chengzhou, Čína založena společnost, která vyvíjí a vyrábí graphene a oxid graphene materiály. Společnost nedávno otevřela obchodní zastoupení v Evropě a jmenován Bernhard Münzing jako obchodní ředitel.

Bernhard byl laskavý dost k účasti v rozhovoru s graphene-info. Bernhard je průmyslový inženýr se zaměřením na chemii, který zastával různé pozice v prodeji, materiály management, marketing a obchodní rozvoj ve velkých, stejně jako středně velké chemické společnosti.

Otázka: jsme pochopili, že šestý Element (T6E) v současné době produkuje graphene vločky a graphene oxid, v závodě 100 tun/rok v Chengzhou. Je to tak? Můžete nám něco říci o současné výrobní závod?

Máme aktuální výroby včetně pilotního zařízení 110 t / graphene oxid respektive 55 t / graphene v našem závodě Changzhou. Závod je moderní a vysoce automatizovaná.

Q: jaké materiály T6E nabídky? Jaké jsou cílové aplikace?

Šestý Element (Changzhou) materiály technologie nabízí různé kvality oxidu graphene včetně voda na zavěšení, stejně jako různé druhy graphene speciálně pro různé aplikace. Graphene suspenze jsou také k dispozici. V současné době se zaměřujeme na nátěry, polymery (plasty, kompozity, vláknina), gumy a baterie.

Otázka: existují nějaké komerčních výrobců/mateirals, používající váš graphene přísad, které můžete sdílet s námi?

Dodáváme obchodní množství povlak, složený a optické firmy

Q: T6E je také pracuje na jeho druhý výrobní závod, a tenhle bude mít kapacitu nebo 250 t / a jít nebo 125 t / graphene vloček. Všechny aktualizace na této nové rostliny?

V současné době montujeme druhý výrobní linky, který přinese naše celková kapacita 250 t / graphene oxid resp. 125 t / a o graphene. Linie se právě chystá přijít na scénu.

Q: T6E se snaží většinou být materiální poskytovatele a nikoli graphene vývojář aplikace. Většina analytiků si myslí, že trh pro graphene materiály zůstane malé v příštích letech. Co je si T6E názor na to? Je to životaschopný podnik, jen aby materiály?

Šestý Element (Changzhou) materiály technologie vyvíjí aplikace pro graphene nabízející Toto důvěrné know-how zákazníkům podle Smlouvy o utajení. Zákazníci budou konečně koupit naše graphene materiály a používat ve svých výrobcích. Jsme přesvědčeni, že to zvýší rychleji, jako hodně zákazníků se mohou účastnit graphene trhu. Ve zvláštních případech máme rozvojové smlouvy s vybraným zákazníkům.

Q: v prosinci 2015 T6E zahájila nový antikorozní základní nátěr graphene zinek. Je tento nátěr nyní k dispozici komerčně? T6E i nadále rozvíjet tyto materiály, nebo zůstane fokus na základní graphene zásobování?

Technologie byla vyvinuta a patentovanou technologií šestý Element (Changzhou) materiály. V současnosti je jedna licence, který používá tuto technologii a nabízí základní nátěr na trh. Jak již bylo uvedeno, že budeme dále rozvíjet aplikací a nabízejí know-how spolu s příslušnou graphene typ k zákazníkům.

Q: T6E pomáhá společnostem vyvíjet graphene rozšířené baterie. Všechny aktualizace na tyto produkty? Kdy můžeme očekávat zobrazíte tyto baterie na trhu? Jaké jsou vaše názory na Nedávné oznámení graphene baterie z Číny?

Šestý Element (Changzhou) materiály technologie má prototypy graphene materiálu pro baterie, v současné době testovány různé zákazníky. Můžeme očekávat, že tito zákazníci zahájí své výrobky v roce 2017. Mají v Číně největší baterie produkující průmyslu po celém světě se silnou činností výzkumu a vývoje těchto oznámení nejsou pro nás překvapením. Jsou to vážně.

Q: T6E nedávno zahájila Evropského úřadu. Co nám můžete říct o této činnosti? Jaké jsou plány si T6E dosáhnout globálního graphene zákazníky?

Chemický průmysl v regionu EMEA je v čele nového rozvoje v materiálech a vědy o živé přírodě se spoustou skrytých světových šampionů. Úkolem Evropského úřadu šestý Element je vytvořit obchodní vztahy a prodej pomocí těchto šampionů. Evropská kancelář je prvním krokem k vytvoření celosvětové prodejní a distribuční síť v příštích letech.

Děkuji vám Bernhard, hodně štěstí vám i šestý Element!